فعالیت ضد ویروسی شیتاکه

Antiviral activity of virus-like particles from Lentinus edodes (Shiitake). Brief report.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/222241

اثرات ضد ویروسی دو تریترپنویید قارچ Ganoderma lucidum در برابر بیماری ویروسی enterovirus 71.

Antiviral effects of two Ganoderma lucidum triterpenoids against enterovirus 71 infection.

Enterovirus 71 (EV71) یک عامل اصلی ایجاد کننده بیماریهای دست ، پا و دهان (HFMD) و عوارض عصبی و سیستماتیک در کودکان است. با این حال ، در حال حاضر هیچ داروی ضد ویروسی تأیید شده بالینی برای پیشگیری و درمان عفونت ویروسی در دسترس نیست. در اینجا ، ما فعالیتهای ضد ویروسی دو ترپنویید  Ganoderma lucidum  ، Lanosta-7،9 (11) ، 24-trien-3-one ، 15  ؛ 26-dihydroxy (GLTA) و Ganoderic acid Y (GLTB) را بررسی کردیم.  علاوه بر این ، ما نشان دادیم که GLTA و GLTB به طور قابل توجهی تکثیر RNA ویروسی (vRNA) از تکثیر EV71 از طریق مسدود کردن پوشش EV71 را مهار می کند. بنابراین ، GLTA و GLTB ممکن است دو عامل درمانی بالقوه برای کنترل و درمان عفونت EV71 باشند.

https://www.researchgate.net/publication/247855263_Antibacterial_and_Antiviral_Value_of_the_Genus_Ganoderma_P_Karst_Species_Aphyllophoromycetideae_A_Review

خواص آنتی باکتریایی و ضد ویروسی جنس Ganoderma P. Karst.

عوامل ضد باکتری و ضد ویروسی مختلفی تولید شده است، اما ممکن است مقاومت در برابر دارو به وجود آید. داروهای گیاهی ممکن است یک روش ایمن و مفید برای درمان بیماریهای عفونی باشد. Ganoderma lucidum و سایر گونه های Ganoderma ، به تنهایی یا همراه  با عوامل شیمی درمانی ، برای درمان بیماری های عفونی مزمن مانند هپاتیت مزمن و برونشیت استفاده شده اند ، اگرچه داده های بالینی محدودی در دسترس است.

داده های حاصل از مطالعات آزمایشگاهی و آزمایشگاهی در مورد حیوانات نشان می دهد که G. lucidum و سایر گونه های Ganoderma دارای طیف گسترده ای از فعالیت های ضد باکتری و ضد ویروسی هستند. یک مطالعه بالینی که به طور تصادفی کنترل شده با پلاسبو انجام شده است ، نشان می دهد که درمان با پلی ساکاریدهای G. lucidum با غلظت 5400 میلی گرم در روز به مدت 12 هفته ، اثرات مهاری بر روی تکثیر ویروس هپاتیت B (HBV) ایجاد کرده است ، همانطور که با کاهش HBV DNA سرم و آنتی ژن هپاتیت B و E نشان داده شده است ( سطح HBeAg).

خرید آنلاین قارچ های دارویی

به نظر می رسد که هم پلی ساکاریدها و هم تری تری پنوئیدها ترکیبات اصلی ضد ویروسی گونه های گانودرما هستند ، در حالی که پلی ساکاریدها برای فعالیت ضد باکتریایی آن نقش مهمی دارند. به نظر می رسد یک رابطه ساختار و فعالیت برای اثر ضد ویروسی triterpenoid واسطه وجود دارد. مکانیسم فعالیتهای ضد باکتریایی و ضد ویروسی G. lucidum و سایر گونه های Ganoderma تا حد زیادی مشخص نیست. ترکیبات گانودرما (به عنوان مثال ، پلی ساکاریدها و تری تپانوئیدها) ممکن است با تداخل در جذب آنها ، فیوژن ویروس کبدی و اندوسیتوز و ادغام ویروسی ،  انتشار ، ویروس را ویروس مهار کنند. داده های موجود در حال حاضر نشان می دهد که G. lucidum و برخی دیگر از گونه های Ganoderma ممکن است نقش مهمی را برای مدیریت بیماری های عفونی مختلف بازی کنند ، و بیشتر از این موارد استفاده می شود.

در مطالعه موش ها ، AHCC منجر به از بین بردن HPV طی 90 روز شده است. همچنین باعث کاهش رشد سرطان دهانه رحم می شود.

نتایج بسیار دلگرم کننده است. این مطالعه ، که در سال 2008 آغاز شد ، نشان می دهد که AHCC خود توانایی درمان HPV را دارد – پروفسور دکتر جودیت اسمیت از دانشگاه تگزاس توضیح داد. شیتاکه به عنوان یک عامل ایمونوتراپی عمل می کند ، به معنای استفاده از سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با بیماری است. مطالعات آزمایشگاهی مربوطه نشان داده است که AHCC تعداد و فعالیت سلولهای طبیعی قاتل ، سلولهای دندریتیک و سیتوکین ها را افزایش می دهد ، که بدن را قادر می سازد به طور مؤثر به عفونت ها پاسخ دهد و تکثیر تومورها را مسدود کند. DNA HPV در 99.7 درصد از بیوپسی های سرطان دهانه رحم مشاهده شد که بیشترین روابط علّی ، کارسینوما است. چند نوع دیگر از سرطان همچنین با عفونت HPV همراه است ، از جمله 95 درصد مقعد ، 60 درصد گلو ، 65 درصد واژن ، 50 درصد و 35 درصد آلت تناسلی روده. این عصاره همچنین پیشرفت تومورهای دهانه رحم را کند می کند.

خرید آنلاین قارچ های دارویی

AHCC یک مکمل غذایی معمول است که به خوبی تحمل می شود ، به همین دلیل است که طی دهه ها در ژاپن مورد استفاده قرار می گرفته است. همه به دنبال یک روش تغذیه ای برای درمان عفونت HPV هستند. و پیش از آن که رژیم های ضد ویروسی را نشان دادیم که در از بین بردن عفونت HPV موفق بوده اند ، اما ما می خواستیم پروتکل خوش خیم تری تهیه کنیم زیرا داروها دارای عوارض جانبی زیادی هستند – نتیجه گیری دکتر اسمیت.
نتایج در جلسه انجمن انکولوژی زنان و زایمان در تمپا ، فلوریدا ارائه شد.

https://tinktura.com/healthy-life/lifestyle/642/shiitake-mushroom-extract-kill-the-hiv-virus جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره مصرف، راهنمای مصرف و ثبت سفارش به صورت تلگرامی (بدون ثبت سفارش در وبسایت) به شماره  09120700851 (کارمند یک ) در تلگرام یا واتساپ (ترجیحا تلگرام) پیام دهید. ضمنا این شماره قادر به پاسخگویی تلفنی نیست و تنها پیامک های شما در تلگرام را پاسخ خواهد داد.


خرید گانودرما، فروش گانودرما، خرید قارچ گانودرما، فروش قارچ گانودرما،‌ خرید قارچ ریشی، خرید ریشی،‌ فروش ریشی، خرید گنودرما، فروش گنودرما، پودر گانودرما، پودر گنودرما فروش ویژه انواع قارچ های دارویی، گانودرما، شیتاکه. فروش عصاره گانودرما. پودر گانودرما اسلایس گانودرما گانودرما تازه و سایر قارج ها خرید گانودرما خرید گانودرما  درمان زگیل تناسلی

شیتاکه دکتر مهدیزاده   عصاره گانودرما  گانودرما دکتر مهدیزاده  گانودرمای جنگلی قهوه گانودرما گانودرمای اصل  گیاه جاودانگی  انواع گانودرماخرید گانودرما خرید گانودرما در تهران خرید گانودرما در مشهد داروی جاودانگی درمان سرطان عصاره گانودرما فروش قرص گانودرما فروش کپسول گانودرما فروش گانودرما قرص گانودرماکپسول گانودرما گیاه ضد سرطانقرص ضد سرطان خرید گنودرما فروش گنودرما داروی ضد پیری

خرید شیتاکه، فروش شیتاکه، خرید قارچ شیتاکه، فروش قارچ شیتاکه،‌ شیتاکه،
درمان زگیل تناسلی با قارچ شیتاکه، خرید قارچ شیتاکه در تهران، قارچ شيتاكه و زگيل تناسلي
خرید قارچ ریشی، خرید ریشی،‌ فروش ریشی، خرید گنودرما، فروش گنودرما، پودر شیتاکه، پودر گنودرما فروش ویژه انواع قارچ های دارویی، شیتاکه، شیتاکه. فروش عصاره شیتاکه. پودر شیتاکه اسلایس شیتاکه شیتاکه تازه و سایر قارج ها خرید شیتاکه خرید شیتاکه درمان زگیل تناسلی شیتاکه دکتر مهدیزاده عصاره شیتاکه شیتاکه دکتر مهدیزاده شیتاکهی جنگلی قهوه شیتاکه شیتاکهی اصل گیاه جاودانگی انواع شیتاکه