قارچ ترکی تیل یا دم بوقلمونی چیست؟

در اینجا مقاله قارچ ترکی تیل یا دم بوقلمونی چیست؟ می پردازیم:

وقتی صحبت از غذاهای کاربردی می شود ، ممکن است قارچ ترکی تیل ، که اغلب به آن قارچ دم بوقلمون گفته می شود ، در بالای لیست قرار بگیرد. هزاران سال است که چینی ها به عنوان چای دارویی دم می کنند ، برای آنها پوشیده نیست که چقدر این قارچ زیبا  شگفت انگیز است.

قارچ ترکی تیل یا دم بوقلمونی چیست؟

بنابراین این قارچ شگفت انگیز چیست؟ اگر در جنگل پیاده روی کرده باشید ، احتمالاً مقدار زیادی قارچ دم بوقلمون دیده اید زیرا روی درختان ، شاخه ها و کنده های مرده و ریخته شده به وفور رشد می کنند. با توجه به توصیف قارچهای براکت ، آنها ساختاری موج دار ، نازک و چرمی مانند با دایره های متحدالمرکز تشکیل می دهند. برخلاف قارچ های شیتاکه که در قسمت زیرین آنها تیغه وجود دارد ، آنها حاوی منافذ ریز هستند که اسپورها را آزاد می کنند ، و آنها را بخشی از خانواده پلی پور تشکیل می دهد. این قارچ ها به شرط وجود درختان به راحتی تقریباً در هر جای دنیا رشد می کنند و این باعث می شود یکی از رایج ترین قارچ هایی باشد که امروزه یافت می شود.

قارچ دم بوقلمونی چیست؟

قارچ دم بوقلمون Trametes versicolor ، قبلا Coriolus versicolor (یا “قارچ ابر”) است. این یکی از 100 گونه قارچ است که به دلیل خواص دارویی مورد تحقیق قرار گرفته است.
قارچ دم بوقلمون برای تحریک عملکرد سیستم ایمنی بدن و کاهش التهاب بیشتر شناخته شده است. این سابقه طولانی در آسیا در بین پزشکان طب سنتی چینی دارد که از ترکیبات دم بوقلمون برای ارتقا سلامت عمومی ، قدرت و طول عمر استفاده می کردند.

خواص قارچ ترکی تیل

  1. از سرماخوردگی و آنفولانزا مشترک پیشگیری و درمان می کنداز مدت ها قبل شناخته شده است که قارچ دم بوقلمون از بروز هرگونه عفونت ، از جمله موارد مرتبط با سرماخوردگی یا آنفولانزا جلوگیری می کند. این به سیستم ایمنی بدن شما کمک می کند تا در برابر میکروب های بیماریزا انعطاف پذیرتر شود. با نزدیک شدن به فصل آنفولانزا ، ممکن است بخواهید دم بوقلمون را به عنوان یک مکمل در رژیم غذایی خود بگنجانید. اثبات شده است که قارچ دم بوقلمون سیستم ایمنی بدن را تعدیل می کند ، به مبارزه با عفونت ها ، بیماری ها و بیماری ها کمک می کند.
  2. می تواند پشتیبانی از بیماران شیمیایی را ارائه دهدقارچ دم بوقلمون میتواند به بیماران سرطانی که شیمی درمانی می کنند کمک کند. سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) آزمایشات بالینی را برای عصاره دم بوقلمون انجام داده است که باید در بیمارانی که سرطان پروستات پیشرفته دارند و شیمی درمانی معمولی را تحمل می کنند ، مصرف شود و همچنین آزمایش می کند که چقدر به زنان مبتلا به سرطان پستان در ترکیب با واکسن کمک می کند. درمان به امید شکل جدید و بهتری از سرطان درمانی بوددر نهایت ، از آنجا که شیمی درمانی سیستم ایمنی بدن را سرکوب می کند ، امید این است که قارچ دم بوقلمون سیستم ایمنی بدن را افزایش دهد تا ضعف ناشی از شیمی درمانی را بهتر کنترل کند. سیستم ایمنی قوی تر می تواند به مقابله با سلولهای سرطانی کشنده کمک کند و قارچ دم بوقلمون را به یک ماده غذایی بالقوه ضد سرطان تبدیل کند

بیش از 30 سال است که از قارچ های دارویی به عنوان مکمل درمان های استاندارد سرطان در ژاپن و چین استفاده می شود. از آنها برای انواع مختلف سرطان ، از جمله سرطان ریه ، سرطان پستان ، سرطان معده و سرطان روده بزرگ استفاده می شود. برای درک مزایای واقعی قارچ دم بوقلمون برای سرطان ، تحقیقات بیشتری لازم است ، اما طبق بررسی انجام شده توسط موسسه ملی سرطان ، شواهدی وجود دارد که ممکن است به بهبود قابل توجهی در زنده ماندن کمک کند

PSK ، بهترین ترکیب فعال شناخته شده موجود در قارچ دم بوقلمون ، در بیماران مبتلا به چندین نوع سرطان مورد مطالعه قرار گرفته است و با کمترین عارضه جانبی گزارش شده ، با خیال راحت برای سرطان در ژاپن استفاده می شود. مطالعات نشان می دهد که PSK به ترمیم آسیب سلول ایمنی بدن که در اثر شیمی درمانی ایجاد می شود کمک می کند و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

هنگامی که شش آزمایش بالینی تصادفی در بیماران مبتلا به سرطان ریه انجام شد ، محققان دریافتند بیمارانی که PSK دریافت می کنند از یک یا چند روش از جمله وزن بدن ، رفاه ، عملکرد ایمنی ، علائم مرتبط با تومور و بقای طولانی تر بهبود می یابند.

مطالعه منتشر شده در Global Advances in Health and Medicine نشان داد که یک زن 83 ساله که مبتلا به سرطان التهاب پستان پیشرفته و متاستاتیک تشخیص داده شد پس از استفاده از قارچ دم بوقلمون زندگی بدون بیماری را تجربه کرد. اگرچه وی همچنان به استفاده از شیمی درمانی ادامه داد ، وی همزمان کپسول دم قارچ بوقلمون را مصرف کرد.

دانشمندان بر این باورند که پاسخ ایمنی قارچ دم بوقلمون با شناسایی تومور ، باعث افزایش سیستم ایمنی بدن زن می شود ، که این باعث افزایش اثر شیمی درمانی می شود. این مطابق با تحقیقاتی است که ادعا می شود قارچ های دارویی برای مقابله با بیماری مانند دم بوقلمون و همچنین میتاکه ، گانودرما و بلزیی ، می توانند درمان های طبیعی و تقویت کننده سیستم ایمنی و ضد سرطان باشند.

4- به درمان زگیل تناسلی کمک می کند
قارچ ها ، به ویژه قارچ دم بوقلمون ، ممکن است به بهبود عفونت ها ، مانند زگیل تناسلی (HPV) کمک کند. بر اساس مطالعه ای که بر روی 61 بیمار مبتلا به آزمایش لثه برای آزمایش HPV خوراکی مثبت انجام شد ، 88 درصد از 41 بیمار که هم قارچ دم بوقلمون و هم قارچ ریشی دریافت کردند تنها پس از دو ماه درمان نتایج مثبت نشان دادند. (9 HPV در دهان گاهی اوقات می تواند منجر به سرطان دهانha حلق شود.

  1. به هضم غذا کمک می کند
    میسلیوم موجود در قارچ دم بوقلمون همان چیزی است که میتواند به شما کمک کند تا روند هضم نرم تری داشته باشید. این قارچ حاوی پروبیوتیک های کاملی است که به میکروبیوم کمک می کنند. این بدان معنی است که می تواند به رشد باکتری های خوب بدن ، از جمله اسیدوفیلوس و بیفیدوباکتریوم ، کمک کند که حتی برای کسی که از سندرم روده نشت می کند مفید تر است. این هضم بهتر حتی می تواند به کاهش وزن شما کمک کند.
  2. میتواند به بیماران مبتلا به HIV / AIDS کمک کندمطالعات نشان می دهد که استفاده از قارچ دم بوقلمون ، همراه با سایر قارچ های دارویی وحشی آفریقای شرقی ، ممکن است در درمان بیماران مبتلا به سارکوم Kaposi ، یک سرطان پوست که اغلب مبتلایان به HIV / AIDS هستند ، مفید باشد. همین محصول حتی بدون سارکوم نیز به نفع بیماران مبتلا به HIV / AIDS بوده است.دم بوقلمون دارای خواص ضد باکتری و آنتی اکسیدانی است. بنابراین ، عصاره قارچ دم بوقلمون ممکن است مفید باشد. این عصاره که PSP نام دارد ، در شرایط آزمایشگاهی مورد مطالعه قرار گرفته است و خاطرنشان کرده است که این ماده به عنوان یک ماده ضد ویروسی است که ممکن است از تکثیر ویروس HIV جلوگیری کند. (11)

ارزش غذایی

به دلیل توانایی آن در کمک به بیماران سرطانی ، دم بوقلمون یکی از بهترین قارچ های تحقیق شده محسوب می شود و درست در کنار سایر قارچ های دارویی مانند گانودرما ، کوردیسپس و میتاکه قرار می گیرد. بسیاری از قارچ های خوراکی علاوه بر خاک غنی از مواد مغذی و مواد پوسیده محل زندگی ، حاوی سلنیوم ، ویتامین D و ویتامین B3 هستند که بخشی از این مواد باعث تقویت ایمنی بدن می شود. این قارچ ها از این ماده در حال پوسیدگی و سایر موجودات زنده مانند چوب های پوسیده تغذیه می کنند و باعث ایجاد ساپروتروف می شوند.

قارچ دم بوقلمون با ایجاد یک تقویت بزرگ در سیستم ایمنی بدن ما کار می کند. آنها حاوی B-glucans ، نوعی پلی ساکارید ، در دیواره سلولهای قارچ هستند. هنگام خوردن ، این گلوکان های B گیرنده هایی در ناحیه روده باریک فراهم می کنند که نیروی تقویت کننده سیستم ایمنی را با قدرت کامل دریافت می کنند. این قدرت قارچ دم بوقلمون را در رده آداپتوژن قرار می دهد. گیاهان آداپتوژن برای مقاومت در برابر عوامل استرسی متعددی که روزانه با آنها روبرو هستیم ، کار می کنند و از سیستم ایمنی بدن پشتیبانی می کنند و سطح انرژی را تحریک می کنند. معمولاً آداپتوژن ها ترکیبات گیاهی هستند که در مواردی مانند قارچ ، ریشه ، توت ، پارس و برگ یافت می شوند.

علاوه بر این ، قارچ ها از میسلیوم فشرده ، قسمت رویشی قارچ که با مواد مغذی مملو از مربا ، مانند پلی ساکاریدها ، پروتئین ها ، مواد معدنی و ویتامین های B و D. تشکیل شده است ، تشکیل شده اند. همچنین چربی کمی دارند. ساختار میسلیوم با آنزیم های مفید ، عوامل ضد میکروبی و ترکیبات ضد ویروسی پر شده است. در حقیقت ، این میسلیوم مهمتر از آن است كه شما با كمك به تأمین خاك غنی از مواد مغذی ، چیزی كه سرزمین ما غالباً فاقد آن است ، مهم است كه می تواند به خنثی كردن سموم در سیستم ایمنی بدن كمك كند.

در طب سنتی استفاده می شود

فرهنگهای شرقی هزاران سال است که به فواید قدرتمند قارچ برای سلامتی احترام می گذارند. در متن کلاسیک گیاهی “شن نونگ بن کائو” ، که در سال 200 میلادی نوشته شده است ، قارچ های دارویی برای  بهبودی مورد بحث قرار گرفته اند.

در طب سنتی چینی ، قارچ دم بوقلمون به نام Tun Zhi معروف است. این توسط پزشکان TCM به عنوان یک تنظیم کننده سیستم ایمنی استفاده می شود که عملکرد ایمنی بدن را تقویت می کند و با عفونت ها مبارزه می کند. این توانایی برای حمایت از سلامت سیستم ایمنی کم کار و پرکار در بین پزشکان طب سنتی بی نظیر و ارزشمند است.

قارچ دم بوقلمون همچنین به دلیل مکانیسم های بالقوه ضد توموری و توانایی آن در درمان بیماری های ریوی مورد احترام است. در ژاپن ، عصاره آب گرم تصفیه شده به طور سنتی از میسلیوم قارچی کشت شده ساخته می شد و به عنوان درمان کمکی سرطان استفاده می شد.


برچسب ها

خرید قارچ گانودرما، فروش قارچ گانودرما، فروش عمده قارچ گانودرما، قرص قارچ گانودرما، طرز تهیه دمنوش قارچ گانودرما، عصاره قارچ گانودرما،‌ سایت اصلی گانودرما، تولید کننده گانودرما، تولید کننده گانودرما در ایران، فروشنده گانودرما، فروشنده گانودرما، تلفن فروشنده گانودرما، آیا گانودرمای تولید شده در ایران اصل است؟، صادرات قارچ گانودرما،‌ کشت قارچ گانودرما، عمل آوری قارچ گانودرما، فرِآوری قارچ گانودرما، کشت مصنوعی گانودرما، گانودرمای طبیعی، محل فروش قارچ گانودرما، گانودرما از کجا بخریم، قهوه گانودرما را از کجا بخریم،شرکت تولید قارچ گانودرما در ایران، روش تهیه کرم گانودرما، نمایندگی قارچ گانودرما، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در کرج، کلاهبرداری گانودرما، مرکز خرید گانودرما اصل، شرکت تولید قارچ گانودرما در کرج، شرکت تولید قارچ گانودرما در تهران، فروش گانودرما، خرید قارچ گانودرما، خرید گانودرما، فروش قارچ گانودرما،‌ خرید قارچ گانودرما تازه،‌ کپسول گانودرما، گانودرمای اصل، محل فروش قارچ گانودرما،‌ خرید قارچ گانودرما در ایران،محل فروش قارچ گانودرما،‌ خرید قارچ گانودرما، خرید کپسول گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما در ایران،‌ قیمت قهوه گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما در ایران،‌ پرورش و فروش مستقیم قارچ گانودرما لوسیدوم و انواع قارچ‌های دارویی زیر نظر جهاد کشاورزی و با مجوز رسمی، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در ایران، بزرگترین عرضه کننده قارچ گانودرما لوسیدوم در ایران، تاثیر گانودرما روی میل جنسی،‌ تاثیر گانودرما روی روح و روان،‌ راهنمای جامع خرید گانودرما و قهوه گانودرما، گانودرمای اصل و دارای مجوز را از کجا تهیه کنیم؟، روش مصرف گانودرما و عوارض آن چیست؟ ، شامپو و صابون گانودرماچیست؟، خرید اینترنتی گانودرما لوسیدوم، تولید و عرضه قارچ گانودرما لوسیدوم زیر نظر متخصصان مجرب،‌ قارچ خالص گانودرما لوسیدوم پرورشی مطمئن‌ترین و به صرفه‌ترین نوع گانودرما،‌ مرغوب ترین کیفیت قارچ گانودرما ، فروش پستی و اینترنتی قارچ گانودرما لوسیدوم با قیمت مناسب در تهران و کرج، گانودرما برای فشار خون، گانودرما برای درمان زگیل تناسلی، مرکز فروش و مشاوره رایگان تمامی محصولات اصلی قهوه و قارچ گانودرما در تهران، خرید قارچ گانودرمادیجی کالا، مرغوب ترین کیفیت قارچ گانودرما ،‌ خرید قهوه فوری سوپریم دکتر بیز،  خرید  اینترنتی قارچ گانودرما لوسیدوم، قارچ گانودرما برای مصارف درمانی، فروش قارچ گانودرما لوسیدوم ارسال به سراسر کشور، فروش و پخش قارچ گانودرما (صد درصد خالص) پخش در تمامی استان های کشور،‌ قارچ دارویی گانودرمابا کافه موکا، خرید قارچ گانودرما لوسیدوم خالص ، خرید پودر قارچ گانودرما لوسیدوم خالص،‌ نماینده رسمی فروش قارچ گانودرما (اصل و با تائیدیه سازمان غذا و دارو کشور )، فروش کپسول گانودرما، فروش کپسول قارچ گانودرما، خرید قارچ ریشی، خرید ریشی،‌ فروش ریشی، پودر گانودرما، پودر گنودرما فروش ویژه انواع قارچ های دارویی، گانودرما، شیتاکه، قیمت قارچ گانودرما در ایران، قیمت کپسول قارچ گانودرما،‌ فروش عصاره گانودرما. پودر گانودرما، اسلایس گانودرما، گانودرما تازه، درمان زگیل تناسلی، خرید قرص گانودرما، خرید گانودرما در اصفهان، خرید گانودرما در شیراز، خرید گانودرما در یزد، خرید گانودرما در کرج، قیمت کپسول گانودرما،‌مضرات قارچ گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما در ایران، خرید قهوه گانودرما، طبع گانودرما، گانودرمای ژاپنی، گانودرمای اصل، گانودرمای اصل، محل فروش قارچ گانودرما،‌ خرید قارچ گانودرما در ایران با بهترین قیمت،‌ پادشاه گیاهان، گیاه پادشاهان،‌ نحوه مصرف قهوه گانودرما برای زگیل تناسلی، بزرگترین پرورش دهنده و عرضه کننده قارچ گانودرما در کشور،‌ قارچ گانودرما لوسیدوم، فروش و پخش قارچ گانودرما (صد درصد خالص)،‌ عرضه مستقیم شربت قارچ کامبوجا درجه یک و با کیفیت عالی،‌ نحوه مصرف قهوه گانودرما،‌ قهوه گانودرما دکتر بیز، روش های مصرف گانودرما، کاهش فشار خون با قارچ،‌ کاهش فشار خون با گانودرما، شیتاکه دکتر مهدیزاده، عصاره گانودرما،  گانودرما دکتر مهدیزاده،  گانودرمای جنگلی، قهوه گانودرما، گانودرمای اصل،  گیاه جاودانگی،  انواع گانودرما، خرید گانودرما، خرید گانودرما در تهران، خرید گانودرما در مشهد، داروی جاودانگی، درمان سرطان، عصاره گانودرما، فیلم روش مصرف گانودرما،‌ فروش قرص گانودرما، فروش کپسول گانودرما، فروش گانودرما، قرص گانودرما، کپسول گانودرما، گیاه ضد سرطان،‌ قرص ضد سرطان، داروی ضد پیری، خرید ریشی،‌ فروش ریشی، خرید گنودرما، فروش گنودرما، پودر شیتاکه، پودر گنودرما فروش ویژه انواع قارچ های دارویی، فروش کپسول گانودرما، خرید کپسول گانودرما، خرید کپسول گانودرمادر تهران، پخش کپسول گانودرما، خرید و فروش کپسول گنودرما، کپسول اصل گانودرما، قرص گانودرما، قرص گنودرما، قرص اصلی گانودرما، خرید کپسول گانودرما در ایران، داروخانه کپسول گانودرما،

خرید و فروش گانودرما، اصل ماشمیکس، قرص ماشمیکس، قرص گنودرما،

زمان مصرف قارچ گانودرما،  بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما، طریقه مصرف قارچ گانودرما برای دیابت،‌ تاثیر گانودرما روی کچلی، تاثیر گانودرما روی بی خوابی،‌ تاثیر گانودرما روی خودکشی، تاثیر گانودرما روی افسردگی،نحوه مصرف قهوه گانودرما،‌ مقدار مصرف قهوه گانودرما در روز،‌ طریقه مصرف گانودرما برای پیسی،‌ طريقه استفاده قارچ گانودرما،‌  طریقه مصرف گانودرما برای زگیل تناسلی،

بهترین زمان مصرف قارچ گانودرما،‌ بهترین روش مصرف گانودرما،‌ عوارض قهوه گانودرما،‌ اطلاعات قهوه گانودرما،‌ طریقه مصرف قهوه گانودرما برای لاغری،‌ طرز مصرف گانودرما، قهوه گانودرما را از کجا تهیه کنیم، خرید قهوه گانودرما،خرید قهوه گانودرما دیجی کالا،‌ خرید قهوه گانودرما در مشهد،‌ خرید قهوه گانودرما در اصفهان، قیمت قهوه گانودرما بیز،‌ قیمت قهوه گانودرما در بازار،‌ نمایندگی قهوه گانودرما، قیمت گانودرما در ایران،‌ قهوه گانودرما را از کجا تهیه کنیم،‌ قیمت پودر قارچ گانودرما،‌ قیمت+قارچ+دارویی+گانودرما،‌ مرکز فروش قارچ گانودرما،‌ قیمت گانودرما در ایران،‌ خرید قارچ گانودرما در تهران،‌ قیمت قارچ گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما در ایران،‌ قیمت کپسول قارچ گانودرما،‌اطریقه مصرف قارچ گانودرما برای دیابت،  مقدار مصرف قهوه گانودرما در روز، طریقه مصرف گانودرما برای پیسی، بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما،‌ طریقه مصرف گانودرما برای زگیل تناسلی،‌ طرز تهیه قهوه گانودرما،‌ طریقه مصرف قهوه گانودرما برای لاغری،‌ فیلم نحوه مصرف قارچ گانودرما،

فروش قارچ گانودرما در شیراز، فروش قارچ گانودرما در اصفهان، فروش قارچ گانودرما در تبریز، فروش قارچ گانودرما در مشهد، فروش قارچ گانودرما در کرمان، فروش قارچ گانودرما در یزد،‌ فروش قارچ گانودرما در همدان،‌ فروش قارچ گانودرما در کرج،‌ فروش قارچ گانودرما در تهران،‌ فروش قارچ گانودرما در رشت،‌ فروش قارچ گانودرما در ساری،‌ فروش قارچ گانودرما در گرگان،‌ فروش قارچ گانودرما در شیراز،‌ فروش قارچ گانودرما در یزد،‌ فروش قارچ گانودرما در اهواز،‌

خرید قارچ گانودرما در شیراز، خرید قارچ گانودرما در اصفهان، خرید قارچ گانودرما در تبریز، خرید قارچ گانودرما در مشهد، خرید قارچ گانودرما در کرمان، خرید قارچ گانودرما در یزد،‌ خرید قارچ گانودرما در همدان،‌ خرید قارچ گانودرما در کرج،‌ خرید قارچ گانودرما در تهران،‌ خرید قارچ گانودرما در رشت،‌ خرید قارچ گانودرما در ساری،‌ خرید قارچ گانودرما در گرگان،‌ خرید قارچ گانودرما در شیراز،‌ خرید قارچ گانودرما در یزد،‌ خرید قارچ گانودرما در اهواز،‌

چگونه قارچ گانودرما را مصرف کنیم؟، عوارض مصرف قارچ گانودرما، عوارض مصرف قارچ گنودرما،

مضرات مصرف قارچ گانودرما، مضرات مصرف قارچ گنودرما،مزایای مصرف قارچ گانودرما، مزایای مصرف قارچ گنودرما،

قیمت قارچ گانودرما در شیراز، قیمت قارچ گانودرما در اصفهان، قیمت قارچ گانودرما در تبریز، قیمت قارچ گانودرما در مشهد، قیمت قارچ گانودرما در کرمان، قیمت قارچ گانودرما در یزد،‌ قیمت قارچ گانودرما در همدان،‌ قیمت قارچ گانودرما در کرج،‌ قیمت قارچ گانودرما در تهران،‌ قیمت قارچ گانودرما در رشت،‌ قیمت قارچ گانودرما در ساری،‌ قیمت قارچ گانودرما در گرگان،‌ قیمت قارچ گانودرما در شیراز،‌ قیمت قارچ گانودرما در یزد،‌ قیمت قارچ گانودرما در اهواز،‌

نمایندگی فروش قارچ گانودرما در شیراز، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در اصفهان، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در تبریز، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در مشهد، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در کرمان، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در یزد،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در همدان،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در کرج،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در تهران،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در رشت،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در ساری،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در گرگان،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در شیراز،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در یزد،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در اهواز،‌فروش قارچ گانودرما در ایران، تاثیر گانودرما روی پرستات،‌ تاثیر گانودرما روی پروستات، تاثیر گانودرما روی Prostate، تاثیر گانودرما روی سرطان پرستات،‌تاثیر گانودرما روی عفونت پرستات،

درمان زگیل تناسلی،‌درمان زگیل تناسلی با قارچ، درمان زگیل تناسلی با شیتاکه، درمان زگیل تناسلی با ماشمیکس، درمان زگیل تناسلی با گانودرما،

مرکز فروش قارچ گانودرما،‌ قیمت پودر قارچ گانودرما،‌ قیمت گانودرما در ایران،‌ قارچ گانودرما را از کجا تهیه کنیم،

تاثیر گانودرما روی بیماری های کلیه، تاثیر گانودرما روی سنگ کلیه، تاثیر گانودرما روی عفونت کلیه، تاثیر گانودرما روی دفع پروتین کلیه، تاثیر گانودرما در افزایش طول عمر، تاثیر گانودرما روی پیری، تاثیر گنودرما در افزایش طول عمر،‌تاثیر شیتاکه در افزایش طول عمر،

تاثیر گانودرما روی ویتیلیگو،‌‌ تاثیر گنومیکس روی ویتیلیگو، تاثیر ماشمیکس روی ویتیلیگو، تاثیر قارچ روی ویتیلیگو،‌ تاثیر گانودرما روی پیسی،

تاثیر گانودرما روی میل جنسی،‌تاثیر ریشی روی میل جنسی، تاثیر گانودرما روی تمایل جنسی، تاثیر گانودرما روی شهوت، تقویت میل جنسی با کمک قارچ گانودرما،  داروی طبیعی برای تقویت میل جنسی،  تقویت میل جنسی با کمک قارچ ها،  تقویت میل جنسی با کمک قارچ کامبوچا،  تقویت میل جنسی با کمک قارچ گنودرما،‌تاثیر گانودرما روی شهوت،

 تاثیر گانودرما روی کبد،‌ تاثیر گنودرما روی کبد،‌ تاثیر ریشی روی کبد،‌ تاثیر قارچ جاودانگی روی کبد، تاثیر قارچ های دارویی روی کبد،

تاثیر گانودرما روی سرطان پروستات، تاثیر گانودرما روی سرطان مثانه، گانودرما لوسیدوم، قارچ گانودرما لوسیدوم چیست،‌ طریقه مصرف قارچ گانودرما، قارچ گانودرما را کجا بفروشیم، فروش عمده قارچ گانودرما،