استفاده دارویی از سیلوسیبین در درمان افسردگی

درمان افسردگی

هدف این مقاله مروری بر پتانسیل استفاده دارویی و درمانی از پسیلوسیبین برای درمان افسردگی (MDD) است. هورمون “احساس خوب” سروتونین (5-HT) یک انتقال دهنده عصبی است و اعتقاد بر این است که نقش زیادی در MDD دارد (Berger et al، 2018).   سطح پایین سروتونین تا حدی مسئول علائم افسردگی است و بنابراین بیماران به طور معمول با داروهای ضد افسردگی مهار کننده بازجذب جذب سروتونین (SSRI) تحت درمان قرار می گیرند. این هدف افزایش سطح سروتونین در شکاف های سیناپسی (با متوقف کردن جذب مجدد) برای تقویت اثرات “احساس خوب” آن است (روه و همکاران ، 2007).

استفاده تفریحی از داروهای روانگردان مانند قارچ پیلوسایبین در طول تاریخ به دلیل تأثیرات معنوی و سرخوشی آنها ثبت شده است (گوزمن ، 2008). استفاده از داروهای روانگردان برای درمان اختلالات بهداشت روان ، مانند MDD ، یکی از حوزه های بحث انگیز تحقیق بوده است .یعنی به دلیل  در دهه 1960 در مورد استفاده از داروهای روانگردان بوجود آمد (Carhart-Harris و همکاران ، 2018).

در سال 2006 ، با این حال ، یک مطالعه مسسه ملی سو مصرف مواد مخدر نشان داد که دو ماه پس از مصرف سایلوسیبین ، 79٪ از بیماران افزایش رضایت از زندگی را گزارش کردند و در حالی که 36٪ در طول جلسه احساس دیسفوریا را تجربه کردند ، اما این همچنان ادامه نداشت. تأثیر بر احساس رفاه فرد (Griffiths et al، 2006).

علاوه بر این ، استفاده سنتی از SSRI ها برای درمان MDD ممکن است عوارض جانبی کاهش / افزایش وزن ، اختلال عملکرد جنسی و حالت تهوع داشته باشد. این امر احتمالاً به این دلیل است که سروتونین نیز در دستگاه گوارش نقش اساسی دارد و اگرچه کمتر درک شده است. اما در رفتار جنسی نیز نقش دارد (وانگ و همکاران ، 2018).

این عوارض جانبی استفاده از SSRI ها ممکن است با استفاده از دارویی مانند پسیلوسیبین نفی شود ، زیرا این خاصیت خاص تری دارد و میل بیشتری به گیرنده های 5-HT خاص دارد (Passie و همکاران ، 2002) و بنابراین ممکن است فقط خلق و خوی را تغییر دهد رفتار به جای اشتها و رفتارهای جنسی. همچنین لازم به ذکر است که در حالی که اثرات SSRI ها ممکن است تا شش هفته طول بکشد ، psilocybin فقط دو ساعت طول می کشد (Passie و همکاران ، 2002).

Psilocybin (4-phosphorylase-N ، N-dimethyltryptamine) یک آلکالوئید روان-فعال است که در بسیاری از گونه های قارچ یافت می شود ، و به طور عامیانه به عنوان قارچ جادویی شناخته می شود (Passie و همکاران ، 2002). Psilocybin همچنین یک ترکیب تریپتامین است ، به این معنی که یک ترکیب مونوآمین است ، حاوی یک حلقه ایندول است و از نظر ساختاری مشابه اسید آمینه تریپتوفان است.

از آنجا که حلقه ایندول به یک جایگزین اتیل آمین متصل است به انتقال دهنده عصبی سروتونین شبیه است (Azmitia، 2010). Psilocybin خود یک پیش دارو محسوب می شود ، زیرا شواهد نشان می دهد که قبل از ورود به گردش خون سیستمیک ، کاملاً به شکل روانگردان آن ، psilocin تبدیل شده است (Eindvindvik، 1989). شباهت پسلوسایبین به سروتونین (داروی روانگردان سروتونرژیک) همان چیزی است که آن را به عنوان داروی ارزشمندی برای مطالعه در می آورد.

مونوآمین ، سروتونین (5-HT) ، یک انتقال دهنده عصبی است که دارای عملکردهای بیولوژیکی زیادی است ، از تنظیم خلق و خو و حافظه تا شناخت و یادگیری (یانگ ، 2007). به احتمال زیاد به دلیل مجموعه گسترده عملکردهای سروتونین ، هفت زیرگروه گیرنده سروتونین با عملکردهای مختلف وجود دارد. زیرگروه های گیرنده: 5-HT1a ، 5-HT1d ، 5-HT2a و 5-HT2c زیرگروه هایی هستند. که به دلیل تمایل آن به آنها تا حد زیادی در رابطه با استفاده دارویی psilocybin مورد مطالعه قرار گرفته اند (Passie و همکاران ، 2002).

آگونیست های گیرنده های 5-HT می توانند پاسخ مهاری (5-HT1) و تحریکی (5-HT2) را از خود نشان دهند. تصور می شود که بیشترین تأثیر را در گیرنده 5-HT2a داشته باشد ، اما به عنوان آگونیست با Ki 6nM ​​عمل می کند (Tyls et al.، 2014).

خودکشی

اثبات شده است که بیماران مبتلا به MDD و افکار خودکشی گیرنده های 5-HT2a بیش از حد طبیعی دارند ، و این منجر به این باور می شود که تراکم بیش از حد 5-HT2 پس سیناپسی تا حدی مسئول بروز افسردگی است (ایسون ، 1996). در توافق با این یافته ، ون اوكلن (2003) استدلال می كند كه تنظیم پایین گیرنده های 5-HT2a همان چیزی است كه اثرات ضد افسردگی را واسطه می كند. بنابراین بیان بیشتر ژن HTR2A (کدهای گیرنده 5-HT2a) از طریق عدم تنظیم پایین باعث غلظت بالاتر گیرنده ها می شود و این ممکن است عاملی در اختلالات افسردگی باشد.

علاوه بر این ، گیرنده های 5-HT2a اغلب در قشر پیشانی متمرکز می شوند – این منطقه از مغز است که مسئول بیان شخصیت و رفتار اجتماعی است (Hensler ، 2012) – و به ویژه ، از طریق تصویربرداری تشدید مغناطیسی عملکردی ، Carhart-Harris و همکاران. (2012) نشان داد که psilocybin به طور مداوم قشر جلوی پیشانی داخلی را غیرفعال می کند. که در بیماران افسرده بیش فعالی نشان داده شده است. این تئوری را تقویت می کند که چگالی بیش از حد گیرنده 5-HT2a می تواند در افسردگی نقش داشته باشد.

در مطالعه کارهارت-هریس (2012) ، دوز 10 میلی گرم خوراکی پسیلوسیبین به بیماران و به دنبال آن دوز 25 میلی گرم یک هفته بعد داده شد. هر 12 بیمار در هر دو هفته 1 بار علائم افسردگی را کاهش دادند (با پرسشنامه سریع علائم افسردگی و BDI اندازه گیری شد)

3 ماه پس از درمان. با این حال ، روش کارهارت-هریس را می توان تا حدودی ناچیز دانست زیرا اثرات دارونما در نظر گرفته نشده است و از هر 12 بیمار 5 نفر قبلا از پسیلوسیبین استفاده کرده اند و به همین دلیل مستعد نتایج بالابردن آن هستند. با این وجود ، این به شما کمک می کند تا پتانسیل استفاده دارویی و درمانی از پسیلوسیبین برای مقابله با افسردگی را نشان دهد.

جانسون و گریفیتس (2008) همچنین توضیح می دهند که هنگام بررسی اثرات درمانی psilocybin ، چقدر مکان و موقعیت مهم است. در حالی که مشخص شده است که پسیلوسیبین آگونیست گیرنده 5-HT2a است ، اما ماهیت پیچیده شبکه مغز و ماهیت تا حدی ماندگار اثرات آن منجر به این باور شده است که داروهای روانگردان کلاسیک ، مانند پسیلوسیبین ، یک حالت پلاستیکی در رابطه با فعالیت مغز ایجاد می کنند.

و ماهیت جلسه همان چیزی است که به قالب سازی تغییرات پایدار و طولانی مدت در فعالیت شبکه مغز کمک می کند. اگر فرضیه ای مانند این درست باشد ، بعد جدیدی به ایمنی و تجویز دارویی مانند پسیلوسیبین در درمان MDD می افزاید.

گریفیتس و همکاران (2016) همچنین با پتانسیل اثر درمانی پسیلوسیبین موافق هستند. اگرچه مطالعه آنها بر روی پریشانی روانپزشکی مرتبط با سرطان متمرکز بود ، اما نتایج آنها امیدوار کننده بود و نشان داد که پس از 6 ماه پیگیری ، پسیلوسیبین اثرات ضد افسردگی پایداری را ایجاد می کند. در نهایت ، از نظر ماندگاری نسبت به تولید ، E.coli مهندسی ژنتیک نشان داده شده است که مقادیر زیادی پسیلوسیبین تولید می کند (مگا ، 2019) و همچنین مخمرهایی که توانایی تولید آن را دارند. (دانشگاه فنی دانمارک ، 2020).

علیرغم کاربردهای آشکار و سودمند آن ، زیان های بالقوه ای نیز وجود دارد. بین افزایش تحریک گیرنده 5-HT2 و علائم شبیه اسکیزوفرنی ، ارتباطی وجود دارد که در اینجا درمان آنتاگونیست های 5-HT2 است (Vollenweider، 1998). Psilocybin یک آگونیست گیرنده 5-HT2a است و بنابراین در تضاد با آنتاگونیست های این گیرنده عمل می کند. این شاید شکافی در تحقیقات در مورد درمان افسردگی با استفاده از پیلوسایبین ایجاد کند.

درک صحیح تری از فارماکوکینتیک و مکانیسم عملکرد پسیلوسیبین ، و همچنین درک دقیق تری از نقش و عملکرد گیرنده های 5-HT بنابراین قبل از صدور دارو مورد نیاز است.

علاوه بر این ، به بیماران با شرایط بهداشتی موجود ، مانند فشار خون بالا ، توصیه می شود به دلیل تأثیر اضافی آن در افزایش فشار خون ، سایلوسیبین مصرف نکنند (جانسون و گریفیتس ، 2017). همچنین ، اگرچه مطالعاتی انجام شده است که نشان می دهد پسیلوسیبین تأثیری قابل اندازه گیری بر میزان الکترولیت یا قند خون یا آزمایش سمیت کبدی ندارد (Passie و همکاران ، 2002) ، تحقیقات بیشتری برای بررسی سایر عوارض جانبی مخرب احتمالی باید انجام شود.

بعلاوه ، یک مطالعه جان هاپکینز در سال 2016 نشان داد که 6/7 درصد برای تحمل علائم روانشناختی پس از یک سال صحبت با سایلوسیبین به دنبال کمک هستند (Carbonaro et al.، 2016) همچنین ترس از داروهای روان گردان باعث ایجاد توهم با اختلال ادراک مداوم (HPPD) می شود. با وجود این که همبستگی مصرف مواد مخدر پسیلوسیبین وجود دارد ، به طور گسترده ای تصور می شود که این فقط همبستگی است و نه علت ، بلکه در عوض استفاده از چند دارویی و متغیرهای دیگر است که منجر به HPPD می شود (آمستردام و همکاران 2011).

سیلوسیبین دارای پتانسیل وابستگی “بسیار کم” است ، نمره بسیار بالایی در ایمنی دارد (با مشاهده دوز فعال و کشنده محاسبه می شود) ، و هنگامی که با 19 داروی تفریحی دیگر مقایسه می شود دارای “کمترین آسیب” است (آمستردام و همکاران). ، 2010). علاوه بر این ، بر خلاف LSD ، هیچ تأثیر مستقیمی بر روی گیرنده های دوپامین ندارد و فقط در دوزهای بسیار بالا روی سیستم نورآدرنرژیک تأثیر می گذارد (Passie et al.، 2002) ، و آن را به عنوان کاندیدایی مناسب برای استفاده دارویی / درمانی تبدیل می کند.

همانطور که در بالا بحث شد ، واضح است که پسیلوسیبین می تواند در درمان MDD تأثیر بگذارد. شباهت ساختاری آن به M-HT و میل آن برای عمل به عنوان یک آگونیست برای گیرنده های 5-HT2a است ، بنابراین باعث کاهش تنظیم بیان ژن و در نتیجه کاهش فعالیت قشر پیشانی داخلی می شود ، این را نشان می دهد. همچنین ، با وجود درک ما از فعالیت شبکه مغز و اثرات غیرمستقیم psilocybin به طور کامل شناخته نشده است.

مطالعات ذکر شده در بالا نشان می دهد که آن را بهبود قابل توجه و طولانی مدت در رفاه – هنگامی که در شرایط صحیح گرفته شده است. تحقیقات psilocybin روشن است ، با این حال. اگرچه از نظر تاریخی ، تحقیقات در مورد این موضوع از کمبود بودجه (به دلیل ننگ اجتماعی که در مورد روانگردانها وجود دارد) و استانداردهای ایمنی منسوخ شده بسیار کم بوده است (Passie و همکاران ، 2002)

، احیای اخیر علاقه در این زمینه به معنای پیشرفت در درک ما است. . افتتاح مراکزی مانند مرکز تحقیقات روانپزشکی Imperial College London (2019) ، نمونه هایی از این امر است و ظرفیت عمیقی برای پیشرفت علمی در این زمینه دارد.


References

(May 10, 2020) Technical University of Denmark; Psychedelic compound from magic mushrooms produced in yeast. NewsRx Health & Science. pp.388. Available from: https://search.proquest.com/docview/2399398723 .

Modified E. coli pump out psilocybin. (2019) C & EN Global Enterprise. 97 (39), 11. Available from: doi: 10.1021/cen-09739-scicon9.

Amsterdam, J. v., Opperhuizen, A. & Brink, W. v. d. (2011) Harm potential of magic mushroom use: A review. Regulatory Toxicology and Pharmacology. 59 (3), 423-429. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1016/j.yrtph.2011.01.006. Available from: doi: 10.1016/j.yrtph.2011.01.006.

Azmitia, E. C. (2020) Evolution of serotonin: sunlight to suicide. In: Anonymous Handbook of Behavioral Neuroscience. , Elsevier Science & Technology. pp. 3-22.

Berger, M., Gray, J. A. & Roth, B. L. (2009) The Expanded Biology of Serotonin. Annual Review of Medicine. 60 (1), 355-366. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1146/annurev.med.60.042307.110802. Available from: doi: 10.1146/annurev.med.60.042307.110802.

Carbonaro, T. M., Bradstreet, M. P., Barrett, F. S., MacLean, K. A., Jesse, R., Johnson, M. W. & Griffiths, R. R. (2016) Survey study of challenging experiences after ingesting psilocybin mushrooms: Acute and enduring positive and negative consequences. Journal of Psychopharmacology (Oxford). 30 (12), 1268-1278. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1177/0269881116662634. Available from: doi: 10.1177/0269881116662634.

Carhart-Harris, R. L., Roseman, L., Haijen, E., Erritzoe, D., Watts, R., Branchi, I. & Kaelen, M. (2018) Psychedelics and the essential importance of context. Journal of Psychopharmacology (Oxford). 32 (7), 725-731. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1177/0269881118754710. Available from: doi: 10.1177/0269881118754710.

Eison, A. S. & Mullins, U. L. (1996) Regulation of central 5-HT2A receptors: a review of in vivo studies. Behavioural Brain Research. 73 (1-2), 177. Available from: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8788498.

Eivindvik, K., Rasmussen, K. E. & Sund, R. B. (1989) Handling of psilocybin and psilocin by everted sacs of rat jejunum and colon. Acta Pharmaceutica Nordica. 1 (5), 295. Available from: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2610906.

Gastón Guzmán. (2008) Hallucinogenic Mushrooms in Mexico: An Overview. Economic Botany. 62 (3), 404-412. Available from: https://www.jstor.org/stable/40390479. Available from: doi: 10.1007/s12231-008-9033-8.

Griffiths, R. R., Johnson, M. W., Carducci, M. A., Umbricht, A., Richards, W. A., Richards, B. D., Cosimano, M. P. & Klinedinst, M. A. (2016) Psilocybin produces substantial and sustained decreases in depression and anxiety in patients with life-threatening cancer: A randomized double-blind trial. Journal of Psychopharmacology (Oxford). 30 (12), 1181-1197. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1177/0269881116675513. Available from: doi: 10.1177/0269881116675513.

Griffiths, R., Richards, W., Johnson, M., McCann, U. & Jesse, R. (2008) Mystical-type experiences occasioned by psilocybin mediate the attribution of personal meaning and spiritual significance 14 months later. Journal of Psychopharmacology (Oxford). 22 (6), 621-632. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1177/0269881108094300. Available from: doi: 10.1177/0269881108094300.

Jan van Amsterdam, Antoon Opperhuizen, Maarten Koeter & Wim van den Brink. (2010) Ranking the Harm of Alcohol, Tobacco and Illicit Drugs for the Individual and the Population. European Addiction Research. 16 (4), 202-207. Available from: https://www.jstor.org/stable/26790519. Available from: doi: 10.1159/000317249.

Johnson, M. W. & Griffiths, R. R. (2017) Potential Therapeutic Effects of Psilocybin. Neurotherapeutics. 14 (3), 734-740. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1007/s13311-017-0542-y. Available from: doi: 10.1007/s13311-017-0542-y.

Passie, T., Seifert, J., Schneider, U. & Emrich, H. M. (2002) The pharmacology of psilocybin. Addiction Biology. 7 (4), 357-364. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1080/1355621021000005937. Available from: doi: 10.1080/1355621021000005937.

Robin L. Carhart-Harris, David Erritzoe, Tim Williams, James M. Stone, Laurence J. Reed, Alessandro Colasanti, Robin J. Tyacke, Robert Leech, Andrea L. Malizia, Kevin Murphy, Peter Hobden, John Evans, Amanda Feilding, Richard G. Wise & David J. Nutt. (2012) Neural correlates of the psychedelic state as determined by fMRI studies with psilocybin. Proceedings of the National Academy of Sciences – PNAS. 109 (6), 2138-2143. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1073/pnas.1119598109. Available from: doi: 10.1073/pnas.1119598109.

Ruhé, H. G., Mason, N. S. & Schene, A. H. (2007) Mood is indirectly related to serotonin, norepinephrine and dopamine levels in humans: a meta-analysis of monoamine depletion studies. Molecular Psychiatry. 12 (4), 331-359. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1038/sj.mp.4001949. Available from: doi: 10.1038/sj.mp.4001949.

Tylš, F., Páleníček, T. & Horáček, J. (2014) Psilocybin – Summary of knowledge and new perspectives. European Neuropsychopharmacology. 24 (3), 342-356. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1016/j.euroneuro.2013.12.006. Available from: doi: 10.1016/j.euroneuro.2013.12.006.

Vollenweider, F. X., Vollenweider-Scherpenhuyzen, M. F. I., Bäbler, A., Vogel, H. & Hell, D. (1998) Psilocybin induces schizophrenia-like psychosis in humans via a serotonin-2 agonist action. Neuroreport. 9 (17), 3897-3902. Available from: https://search.datacite.org/works/10.1097/00001756-199812010-00024. Available from: doi: 10.1097/00001756-199812010-00024.

Wang, S., Han, C., Bahk, W., Lee, S., Patkar, A. A., Masand, P. S. & Pae, C. (2018) Addressing the Side Effects of Contemporary Antidepressant Drugs: A Comprehensive Review. Chonnam Medical Journal. 54 (2), 101-112. Available from: https://search.datacite.org/works/10.4068/cmj.2018.54.2.101. Available from: doi: 10.4068/cmj.2018.54.2.101.

Young, S. N. (2007) How to increase serotonin in the human brain without drugs. Journal of Psychiatry & Neuroscience. 32 (6), 394-399. Available from: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18043762.

برچسب ها

فروش عمده قارچ گانودرما، قرص قارچ گانودرما، طرز تهیه دمنوش قارچ گانودرما، عصاره قارچ گانودرما،‌ سایت اصلی گانودرما، تولید کننده گانودرما، تولید کننده گانودرما در ایران، فروشنده گانودرما، فروشنده گانودرما، تلفن فروشنده گانودرما، آیا گانودرمای تولید شده در ایران اصل است؟،

صادرات قارچ گانودرما،‌ کشت قارچ گانودرما، عمل آوری قارچ گانودرما، فرِآوری قارچ گانودرما، کشت مصنوعی گانودرما، گانودرمای طبیعی

فروش کامبوچا، خرید قارچ کامبوچا ، خرید کامبوچا ، فروش قارچ کامبوچا ،‌ خرید قارچ کامبوچا تازه، خرید کامبوچا ، فروش شیتاکه ، خرید قارچ شیتاکه، فروش قارچ شیتاکه،‌ کپسول کامبوچا ، کامبوچا اصل، محل فروش قارچ کامبوچا ،‌ خرید قارچ کامبوچا در ایران،

خرید قارچ شیتاکه،‌ ارسال رایگان قارچ شیتاکه، شیتاکه از کجا بخرم، فروش قارچ شیتاکه تهران، محل فروش قارچ شیتاکه، محل فروش قارچ گانودرما، گانودرما از کجا بخریم، قهوه گانودرما را از کجا بخریم، فروش قارچ شیتاکه،‌

تاثیر شیتاکه روی زگیل، تاثیر گانودرما روی زگیل، تاثیر ترکی تیل روی زگیل، تاثیر لبنیات روی زگیل، تاثیر قارچ روی زگیل، تاثیر سیگار روی زگیل،

درمان زگیل تناسلی، درمان قطعی زگیل تناسلی، درمان قطعی زگیل تناسلی با گانودرما، درمان قطعی زگیل تناسلی با شیتاکه، گانودرما برای درمان تبخال تناسلی، درمان قطعی تبخال تناسلی در جهان،‌ جدیدترین درمان تبخال تناسلی، فواید قارچ گانودرما در تبخال تناسلی،‌ قارچ شيتاكه و زگيل تناسلي،‌

شرکت تولید قارچ گانودرما در ایران، روش تهیه کرم گانودرما، نمایندگی قارچ گانودرما، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در کرج، کلاهبرداری گانودرما، مرکز خرید گانودرما اصل، شرکت تولید قارچ گانودرما در کرج، شرکت تولید قارچ گانودرما در تهران

فروش گانودرما، خرید قارچ گانودرما، خرید گانودرما، فروش قارچ گانودرما،‌ خرید قارچ گانودرما تازه، خرید شیتاکه، فروش شیتاکه ، خرید قارچ شیتاکه، فروش قارچ شیتاکه،‌ کپسول گانودرما، گانودرمای اصل، محل فروش قارچ گانودرما،‌ خرید قارچ گانودرما در ایران،

محل فروش قارچ گانودرما،‌ خرید قارچ گانودرما، خرید کپسول گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما در ایران،‌ قیمت قهوه گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما در ایران،‌ پرورش و فروش مستقیم قارچ گانودرما لوسیدوم و انواع قارچ‌های دارویی زیر نظر جهاد کشاورزی و با مجوز رسمی، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در ایران، بزرگترین عرضه کننده قارچ گانودرما لوسیدوم در ایران، تاثیر گانودرما روی میل جنسی،‌ تاثیر گانودرما روی روح و روان،‌

برنامه غذایی برای زگیل تناسلی،‌ درمان زگیل تناسلی، کنترل زگیل تناسلی با قارچ، زگیل تناسلی با ماشمیکس، درمان زگیل تناسلی با گنومیکس،

راهنمای جامع خرید گانودرما و قهوه گانودرما، گانودرمای اصل و دارای مجوز را از کجا تهیه کنیم؟، روش مصرف گانودرما و عوارض آن چیست؟ ، شامپو و صابون گانودرماچیست؟، خرید اینترنتی گانودرما لوسیدوم، تولید و عرضه قارچ گانودرما لوسیدوم زیر نظر متخصصان مجرب،‌ قارچ خالص گانودرما لوسیدوم پرورشی مطمئن‌ترین و به صرفه‌ترین نوع گانودرما،‌ مرغوب ترین کیفیت قارچ گانودرما ، فروش پستی و اینترنتی قارچ گانودرما لوسیدوم با قیمت مناسب در تهران و کرج، گانودرما برای فشار خون، گانودرما برای درمان زگیل تناسلی،

مرکز فروش و مشاوره رایگان تمامی محصولات اصلی قهوه و قارچ گانودرما در تهران، خرید قارچ گانودرمادیجی کالا، مرغوب ترین کیفیت قارچ گانودرما ،‌ خرید قهوه فوری سوپریم دکتر بیز،  خرید  اینترنتی قارچ گانودرما لوسیدوم،

قارچ گانودرما برای مصارف درمانی، فروش قارچ گانودرما لوسیدوم ارسال به سراسر کشور، فروش و پخش قارچ گانودرما (صد درصد خالص) پخش در تمامی استان های کشور،‌ قارچ دارویی گانودرمابا کافه موکا، خرید قارچ گانودرما لوسیدوم خالص ، خرید پودر قارچ گانودرما لوسیدوم خالص،‌ نماینده رسمی فروش قارچ گانودرما (اصل و با تائیدیه سازمان غذا و دارو کشور )، فروش کپسول گانودرما، فروش کپسول قارچ گانودرما،

خرید قارچ ریشی، خرید ریشی،‌ فروش ریشی، پودر گانودرما، پودر گنودرما فروش ویژه انواع قارچ های دارویی، گانودرما، شیتاکه، قیمت قارچ گانودرما در ایران، قیمت کپسول قارچ گانودرما،‌

فروش عصاره گانودرما. پودر گانودرما، اسلایس گانودرما، گانودرما تازه، درمان زگیل تناسلی، خرید قرص گانودرما، خرید گانودرما در اصفهان، خرید گانودرما در شیراز، خرید گانودرما در یزد، خرید گانودرما در کرج، قیمت کپسول گانودرما،‌مضرات قارچ گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما در ایران، خرید قهوه گانودرما، طبع گانودرما، گانودرمای ژاپنی، گانودرمای اصل،

گانودرمای اصل، محل فروش قارچ گانودرما،‌ خرید قارچ گانودرما در ایران با بهترین قیمت،‌ پادشاه گیاهان، گیاه پادشاهان،‌ نحوه مصرف قهوه گانودرما برای زگیل تناسلی،

بزرگترین پرورش دهنده و عرضه کننده قارچ گانودرما در کشور،‌ قارچ گانودرما لوسیدوم، فروش و پخش قارچ گانودرما (صد درصد خالص)،‌ عرضه مستقیم شربت قارچ کامبوجا درجه یک و با کیفیت عالی،‌ نحوه مصرف قهوه گانودرما،‌ قهوه گانودرما دکتر بیز، روش های مصرف گانودرما،  فشار خون،  کاهش فشار خون،

کاهش فشار خون با قارچ،‌ کاهش فشار خون با گانودرما، شیتاکه دکتر مهدیزاده، عصاره گانودرما،  گانودرما دکتر مهدیزاده،  گانودرمای جنگلی، قهوه گانودرما، گانودرمای اصل،  گیاه جاودانگی،  انواع گانودرما، خرید گانودرما، خرید گانودرما در تهران، خرید گانودرما در مشهد، داروی جاودانگی، درمان سرطان، عصاره گانودرما، فیلم روش مصرف گانودرما،‌ فروش قرص گانودرما، فروش کپسول گانودرما، فروش گانودرما، قرص گانودرما، کپسول گانودرما، گیاه ضد سرطان،‌ قرص ضد سرطان، داروی ضد پیری،

خواص شیتاکه، خرید شیتاکه، خرید قارچ شیتاکه، فروش شیتاکه، خرید قارچ شیتاکه، فروش قارچ شیتاکه،‌ شیتاکه،درمان زگیل تناسلی با قارچ شیتاکه، خرید قارچ شیتاکه در تهران، قارچ شيتاكه و زگيل تناسلي، خرید قارچ ریشی، خرید ریشی،‌ فروش ریشی، خرید گنودرما، فروش گنودرما، پودر شیتاکه، پودر گنودرما فروش ویژه انواع قارچ های دارویی، شیتاکه، شیتاکه. فروش عصاره شیتاکه، پودر شیتاکه، اسلایس شیتاکه،شیتاکه تازه، خرید شیتاکه، خرید شیتاکه، فروش قارچ شیتاکه تهران، نمایندگی فروش قارچ شیتاکه تهران، قارچ شیتاکه را از کجا تهیه کنیم، قارچ شیتاکه ایران زمین، قیمت قارچ شیتاکه، قارچ شيتاكه و زگيل تناسلي، طریقه مصرف گانودرما برای زگیل تناسلی،‌

درمان زگیل تناسلی، شیتاکه دکتر مهدیزاده، عصاره شیتاکه، شیتاکه دکتر مهدیزاده، شیتاکی، شیتاکه، شیتاکی اصل، گیاه جاودانگی، انواع شیتاکه، تقویت سیستم ایمنی بدن، قارچ قوی تر از شیتاکه برای درمان اچ پی وی، کپسول ahcc پلاتینیوم،‌ فروش قرص های ahcc پلاتینیوم،‌ قیمت کپسول ahcc، فروش قرص ahcc در ایران،‌ خرید کپسول ahcc،‌ قیمت قرص ahcc در ایران،‌ قرص پاورفیت،‌ نحوه خرید قرص ahcc،‌ نحوه خرید قرص ahcc،

فروش کپسول گانودرما، خرید کپسول گانودرما، خرید کپسول گانودرمادر تهران، پخش کپسول گانودرما، خرید و فروش کپسول گنودرما، کپسول اصل گانودرما، قرص گانودرما، قرص گنودرما، قرص اصلی گانودرما، خرید کپسول گانودرما در ایران، داروخانه کپسول گانودرما،

فروش کپسول ماشمیکس، خرید کپسول ماشمیکس، خرید کپسول ماشمیکس در تهران، پخش کپسول ماشمیکس، خرید و فروش کپسول گنودرما، کپسول اصل ماشمیکس، قرص ماشمیکس، قرص گنودرما، قرص اصلی ماشمیکس، خرید کپسول ماشمیکس در ایران، داروخانه کپسول ماشمیکس،

فروش کپسول شیتاکه، خرید کپسول شیتاکه، خرید کپسول شیتاکه در تهران، پخش کپسول شیتاکه، خرید و فروش کپسول گنودرما، کپسول اصل شیتاکه، قرص شیتاکه، قرص گنودرما، قرص اصلی شیتاکه، خرید کپسول شیتاکه در ایران، داروخانه کپسول شیتاکه، قرص Shiitake،

فروش  ماشمیکس، خرید  ماشمیکس، خرید ماشمیکس در تهران، پخش ماشمیکس، خرید و فروش گانودرما، اصل ماشمیکس، قرص ماشمیکس، قرص گنودرما، قرص اصلی ماشمیکس، خرید ماشمیکس در ایران، داروخانه ماشمیکس،

خرید و قیمت قارچ ترکی تیل (دم بوقلمون)،‌ خرید اینترنتی قارچ ترکی تیل، خرید ترکی تیل،‌ فروش قارچ دم بوقلمون (ترکی تیل)،‌ ترکی تیل، خرید قارچ ترکی تیل، قارچ دم بوقلمونی،‌ خرید و مصرف قارچ ترکی تیل، قارچ ترکی تیل، اصل قارچ ترکی تیل کیفیت بسیار بالا قیمت مناسب،‌ نمایندگی فروش قارچ دم بوقلمون (ترکی تیل)،‌

قارچ دم بوقلمون (ترکی تیل یا ترامتس ورسی کالر)،‌ نحوه مصرف قارچ دم بوقلمون،‌ قیمت قارچ دم بوقلمون،‌ قارچ دم بوقلمون، ترامتس، ترمیت، Trametes ،‌ ترامتس خشک طبیعی، نحوه مصرف قارچ دم بوقلمون،‌ درمان سرطان پرستات،‌ درمان پرستات، داروی طبیعی درمان پرستات، درمان تکرر ادرار،

خرید ترکی تیل، خرید دم بوغلمون، فروش ترکی تیل، ترکی تیل اصل، خواص ترکی تیل، قارچ ترکی تیل، دم بوقلمون، فروش دم بوقلمون، دم بوقلمون اصل، خواص دم بوقلمون، دم بوقلمون ایرانی، درمان پروستات، سرطان پرستات، درمان سرطان پروستات،

خرید شاه صدف، فروش شاه صدف، خرید قارچ شاه صدف، فروش قارچ شاه صدف،‌ خرید ارینجی، فروش ارینجی ، خرید قارچ ارینجی، فروش قارچ ارینجی،‌ کپسول شاه صدف، گنودرمای اصل، محل فروش قارچ شاه صدف،‌ خرید قارچ شاه صدف در ایران،

زمان مصرف قارچ گانودرما،  بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما، طریقه مصرف قارچ گانودرما برای دیابت،‌ تاثیر گانودرما روی کچلی، تاثیر گانودرما روی بی خوابی،‌ تاثیر گانودرما روی خودکشی، تاثیر گانودرما روی افسردگی،

نحوه مصرف قهوه گانودرما،‌ مقدار مصرف قهوه گانودرما در روز،‌ طریقه مصرف گانودرما برای پیسی،‌ طريقه استفاده قارچ گانودرما،‌  طریقه مصرف گانودرما برای زگیل تناسلی،‌ طریقه مصرف قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی،‌

نحوه مصرف قهوه گانودرما برای زگیل تناسلی،‌ قیمت گانودرمابرای زگیل تناسلی،‌ درمان زگیل تناسلی با قهوه گانودرما،‌ فیلم نحوه مصرف قارچ گانودرما،‌  نحوه مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز،‌  بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما،‌ درمان قطعی زگیل با پودر گانودرما،‌ قارچ شيتاكه و زگيل تناسلي،‌

بهترین زمان مصرف قارچ گانودرما،‌ بهترین روش مصرف گانودرما،‌ عوارض قهوه گانودرما،‌ اطلاعات قهوه گانودرما،‌ طریقه مصرف قهوه گانودرما برای لاغری،‌ طرز مصرف گانودرما، قهوه گانودرما را از کجا تهیه کنیم، خرید قهوه گانودرما

خرید قهوه گانودرما دیجی کالا،‌ خرید قهوه گانودرما در مشهد،‌ خرید قهوه گانودرما در اصفهان، قیمت قهوه گانودرما بیز،‌ قیمت قهوه گانودرما در بازار،‌ نمایندگی قهوه گانودرما، قیمت گانودرما در ایران،‌ قهوه گانودرما را از کجا تهیه کنیم،‌

قیمت پودر قارچ گانودرما،‌ قیمت+قارچ+دارویی+گانودرما،‌ مرکز فروش قارچ گانودرما،‌ قیمت گانودرما در ایران،‌ خرید قارچ گانودرما در تهران،‌ قیمت قارچ گانودرما،‌ قیمت قارچ گانودرما در ایران،‌ قیمت کپسول قارچ گانودرما،‌

اطریقه مصرف قارچ گانودرما برای دیابت،  مقدار مصرف قهوه گانودرما در روز، طریقه مصرف گانودرما برای پیسی، بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما،‌ طریقه مصرف گانودرما برای زگیل تناسلی،‌ طرز تهیه قهوه گانودرما،‌ طریقه مصرف قهوه گانودرما برای لاغری،‌ فیلم نحوه مصرف قارچ گانودرما،

کپسول شیتاکه پلانتا، قرص شیتاکه داروکده، قرص شیتاکه پاورفیت، قرص Shiitake،  قرص گانودرما داروکده،‌  کپسول shiitake،‌

قارچ شیتاکه از کجا تهیه کنیم، قیمت کپسول ahcc

درمان کرونا، پیشگیری از کرونا، ویروس کرونا،‌ داروی کرونا،‌ واکسن کرونا، کرونا کی تموم میشه، پایان کروناویروس، درمان کویید۱۹

خرید قارچ شیتاکه در شیراز، خرید قارچ شیتاکه در اصفهان، خرید قارچ شیتاکه در تبریز، خرید قارچ شیتاکه در مشهد، خرید قارچ شیتاکه در کرمان، خرید قارچ شیتاکه در یزد،‌ خرید قارچ شیتاکه در همدان،‌ خرید قارچ شیتاکه در کرج،‌ خرید قارچ شیتاکه در تهران،‌ خرید قارچ شیتاکه در رشت،‌ خرید قارچ شیتاکه در ساری،‌ خرید قارچ شیتاکه در گرگان،‌ خرید قارچ شیتاکه در شیراز،‌ خرید قارچ شیتاکه در یزد،‌ خرید قارچ شیتاکه در اهواز،‌

فروش قارچ شیتاکه در شیراز، فروش قارچ شیتاکه در اصفهان، فروش قارچ شیتاکه در تبریز، فروش قارچ شیتاکه در مشهد، فروش قارچ شیتاکه در کرمان، فروش قارچ شیتاکه در یزد،‌ فروش قارچ شیتاکه در همدان،‌ فروش قارچ شیتاکه در کرج،‌ فروش قارچ شیتاکه در تهران،‌ فروش قارچ شیتاکه در رشت،‌ فروش قارچ شیتاکه در ساری،‌ فروش قارچ شیتاکه در گرگان،‌ فروش قارچ شیتاکه در شیراز،‌ فروش قارچ شیتاکه در یزد،‌ فروش قارچ شیتاکه در اهواز،‌

فروش قارچ گانودرما در شیراز، فروش قارچ گانودرما در اصفهان، فروش قارچ گانودرما در تبریز، فروش قارچ گانودرما در مشهد، فروش قارچ گانودرما در کرمان، فروش قارچ گانودرما در یزد،‌ فروش قارچ گانودرما در همدان،‌ فروش قارچ گانودرما در کرج،‌ فروش قارچ گانودرما در تهران،‌ فروش قارچ گانودرما در رشت،‌ فروش قارچ گانودرما در ساری،‌ فروش قارچ گانودرما در گرگان،‌ فروش قارچ گانودرما در شیراز،‌ فروش قارچ گانودرما در یزد،‌ فروش قارچ گانودرما در اهواز،‌

خرید قارچ گانودرما در شیراز، خرید قارچ گانودرما در اصفهان، خرید قارچ گانودرما در تبریز، خرید قارچ گانودرما در مشهد، خرید قارچ گانودرما در کرمان، خرید قارچ گانودرما در یزد،‌ خرید قارچ گانودرما در همدان،‌ خرید قارچ گانودرما در کرج،‌ خرید قارچ گانودرما در تهران،‌ خرید قارچ گانودرما در رشت،‌ خرید قارچ گانودرما در ساری،‌ خرید قارچ گانودرما در گرگان،‌ خرید قارچ گانودرما در شیراز،‌ خرید قارچ گانودرما در یزد،‌ خرید قارچ گانودرما در اهواز،‌

فروش قارچ شی تاکه در شیراز، فروش قارچ شی تاکه در اصفهان، فروش قارچ شی تاکه در تبریز، فروش قارچ شی تاکه در مشهد، فروش قارچ شی تاکه در کرمان، فروش قارچ شی تاکه در یزد،‌ فروش قارچ شی تاکه در همدان،‌ فروش قارچ شی تاکه در کرج،‌ فروش قارچ شی تاکه در تهران،‌ فروش قارچ شی تاکه در رشت،‌ فروش قارچ شی تاکه در ساری،‌ فروش قارچ شی تاکه در گرگان،‌ فروش قارچ شی تاکه در شیراز،‌ فروش قارچ شی تاکه در یزد،‌ فروش قارچ شی تاکه در اهواز،‌

خرید قارچ شی تاکه در شیراز، خرید قارچ شی تاکه در اصفهان، خرید قارچ شی تاکه در تبریز، خرید قارچ شی تاکه در مشهد، خرید قارچ شی تاکه در کرمان، خرید قارچ شی تاکه در یزد،‌ خرید قارچ شی تاکه در همدان،‌ خرید قارچ شی تاکه در کرج،‌ خرید قارچ شی تاکه در تهران،‌ خرید قارچ شی تاکه در رشت،‌ خرید قارچ شی تاکه در ساری،‌ خرید قارچ شی تاکه در گرگان،‌ خرید قارچ شی تاکه در شیراز،‌ خرید قارچ شی تاکه در یزد،‌ خرید قارچ شی تاکه در اهواز،‌

چگونه قارچ شیتاکه را مصرف کنیم؟، چگونه قارچ گانودرما را مصرف کنیم؟، چگونه قارچ شی تاکه را مصرف کنیم؟، چگونه قارچ شاه صدف را مصرف کنیم؟، چگونه قارچ ترکی تیل را مصرف کنیم؟، چگونه قارچ دم بوقلمون را مصرف کنیم؟، چگونه قارچ شیتاکه را مصرف کنیم؟

عوارض مصرف قارچ شیتاکه، عوارض مصرف قارچ شی تاکه، عوارض مصرف قارچ شیتاک، عوارض مصرف قارچ گانودرما، عوارض مصرف قارچ گنودرما، عوارض مصرف قارچ ترکی تیل، ٰ ٰ عوارض مصرف قارچ دم بوقلمون،‌ عوارض مصرف قارچ بادام،

مضرات مصرف قارچ شیتاکه، مضرات مصرف قارچ شی تاکه، مضرات مصرف قارچ شیتاک، مضرات مصرف قارچ گانودرما، مضرات مصرف قارچ گنودرما، مضرات مصرف قارچ ترکی تیل، ٰ ٰ مضرات مصرف قارچ دم بوقلمون،‌ مضرات مصرف قارچ بادام،

مزایای مصرف قارچ شیتاکه، مزایای مصرف قارچ شی تاکه، مزایای مصرف قارچ شیتاک، مزایای مصرف قارچ گانودرما، مزایای مصرف قارچ گنودرما، مزایای مصرف قارچ ترکی تیل، ٰ ٰ مزایای مصرف قارچ دم بوقلمون،‌ مزایای مصرف قارچ بادام،

خواص قارچ شیتاکه، خواص قارچ شی تاکه، خواص قارچ شیتاک، خواص قارچ گانودرما، خواص قارچ گنودرما، خواص قارچ ترکی تیل، ٰ ٰ خواص قارچ دم بوقلمون،‌ خواص قارچ بادام،

قیمت قارچ شیتاکه در شیراز، قیمت قارچ شیتاکه در اصفهان، قیمت قارچ شیتاکه در تبریز، قیمت قارچ شیتاکه در مشهد، قیمت قارچ شیتاکه در کرمان، قیمت قارچ شیتاکه در یزد،‌ قیمت قارچ شیتاکه در همدان،‌ قیمت قارچ شیتاکه در کرج،‌ قیمت قارچ شیتاکه در تهران،‌ قیمت قارچ شیتاکه در رشت،‌ قیمت قارچ شیتاکه در ساری،‌ قیمت قارچ شیتاکه در گرگان،‌ قیمت قارچ شیتاکه در شیراز،‌ قیمت قارچ شیتاکه در یزد،‌ قیمت قارچ شیتاکه در اهواز،‌

قیمت قارچ گانودرما در شیراز، قیمت قارچ گانودرما در اصفهان، قیمت قارچ گانودرما در تبریز، قیمت قارچ گانودرما در مشهد، قیمت قارچ گانودرما در کرمان، قیمت قارچ گانودرما در یزد،‌ قیمت قارچ گانودرما در همدان،‌ قیمت قارچ گانودرما در کرج،‌ قیمت قارچ گانودرما در تهران،‌ قیمت قارچ گانودرما در رشت،‌ قیمت قارچ گانودرما در ساری،‌ قیمت قارچ گانودرما در گرگان،‌ قیمت قارچ گانودرما در شیراز،‌ قیمت قارچ گانودرما در یزد،‌ قیمت قارچ گانودرما در اهواز،‌

درمان زگیل تناسلی با قارچ شیتاکه، درمان زگیل تناسلی با قارچ شی تاکه، درمان زگیل تناسلی با قارچ گانودرما ، درمان زگیل تناسلی با قارچ بادام، درمان زگیل تناسلی با قارچ ترکی تیل، درمان زگیل تناسلی با قارچ ریشی، درمان زگیل تناسلی با قارچ گنودرما، درمان زگیل تناسلی با قارچ گانادرما، درمان زگیل تناسلی با قارچ گندرما، درمان زگیل تناسلی با قهوه گانودرما،

نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در شیراز، نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در اصفهان، نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در تبریز، نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در مشهد، نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در کرمان، نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در یزد،‌ نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در همدان،‌ نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در کرج،‌ نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در تهران،‌ نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در رشت،‌ نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در ساری،‌ نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در گرگان،‌ نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در شیراز،‌ نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در یزد،‌ نمایندگی فروش قارچ شیتاکه در اهواز،‌

نمایندگی فروش قارچ گانودرما در شیراز، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در اصفهان، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در تبریز، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در مشهد، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در کرمان، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در یزد،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در همدان،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در کرج،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در تهران،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در رشت،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در ساری،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در گرگان،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در شیراز،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در یزد،‌ نمایندگی فروش قارچ گانودرما در اهواز،‌

فروش قارچ گانودرما در ایران، فروش قارچ شیتاکه در ایران، فروش قارچ شی تاکه در ایران،‌ فروش قارچ ترکی تیل در ایران،‌ فروش قارچ بادام  در ایران، فروش قارچ دم بوقلمون در ایران،‌

قارچ شیتاکه hpv، قارچ گانودرما hpv،‌

قارچ شاه صدف از کجا تهیه کنیم، قارچ شاه صدفی از کجا تهیه کنیم، قارچ ترکی تیل از کجا تهیه کنیم،‌قارچ دم  بوقلمون از کجا تهیه کنیم، قارچ بادام از کجا تهیه کنیم، قارچ دکمه از کجا تهیه کنیم، قارچ شیتاکه تازه از کجا تهیه کنیم، قارچ ریشی از کجا تهیه کنیم، قارچ گنودرما از کجا تهیه کنیم،‌ قارچ گنودرما لوسیدم از کجا تهیه کنیم،‌ قارچ گنودرما اصل از کجا تهیه کنیم،‌ قارچ شیتاکه اصل از کجا تهیه کنیم،‌ قارچ شی تاکه از کجا تهیه کنیم،‌ قارچ شی تاکی از کجا تهیه کنیم،‌ قارچ Shitake از کجا تهیه کنیم،‌ قارچ Shiitake از کجا تهیه کنیم،

سوالات رایج در مورد زگیل تناسلی، پرسش و پاسخ درباره زگیل تناسلی، سوال و جواب هایی در مورد زگیل تناسلی، زگیل تناسلی در مردان و زنان چگونه درمان می شود؟، سوالات متداول در مورد زگیل تناسلی، پرسش و پاسخ های کاربردی درباره زگیل تناسلی، درمان زگیل تناسلی زنان، هر آنچه باید در رابطه با زگیل تناسلی بدانید،‌ درمان جدید زگیل تناسلی،‌ واکسن جدید زگیل تناسلی،‌ یافته های جدید در مورد زگیل تناسلی،‌ زگیل تناسلی در دختران باکره چگونه درمان، بهترين درمان زگیل تناسلی، آیا زگیل تناسلی راه ابتلا غیرجنسی هم دارد؟، سوالات رایج در مورد واکسن پاپیلوما ویروس انسانی(HPV)، از کجا بفهمیم آیا به زگیل تناسلی دچار شدیم یا نه؟، متخصص درمان زگیل تناسلی، چگونگی پیشگیری از ابتلا به زگیل تناسلی، انواع روش های درمان زگیل تناسلی، موثرترین روش درمان زگیل تناسلی چیست؟،‌ درمان قطعی زگیل تناسلی در زنان کمتر از چند دقیقه، بهترین درمان قطعی بیماری زگیل تناسلی،  روش موثر در درمان خانگی زگیل تناسلی، درمان زگیل تناسلی، درمان خانگی زگیل تناسلی، درمان قطعی زگیل تناسلی، عکس واضح از زگیل تناسلی زنان، زگیل تناسلی مردان، تشخیص زگیل تناسلی، زگیل تناسلی در زنان، شکل زگیل تناسلی، زگیل تناسلی خفیف،

سوالات رایج در مورد HPV، پرسش و پاسخ درباره HPV، سوال و جواب هایی در مورد HPV، HPV در مردان و زنان چگونه درمان می شود؟، سوالات متداول در مورد HPV، پرسش و پاسخ های کاربردی درباره HPV، درمان HPV زنان، هر آنچه باید در رابطه با HPV بدانید،‌ درمان جدید HPV،‌ واکسن جدید HPV،‌ یافته های جدید در مورد HPV،‌ HPV در دختران باکره چگونه درمان، بهترين درمان HPV، آیا HPV راه ابتلا غیرجنسی هم دارد؟، سوالات رایج در مورد واکسن پاپیلوما ویروس انسانی(HPV)، از کجا بفهمیم آیا به HPV دچار شدیم یا نه؟، متخصص درمان HPV، چگونگی پیشگیری از ابتلا به HPV، انواع روش های درمان HPV، موثرترین روش درمان HPV چیست؟،‌ درمان قطعی HPV در زنان کمتر از چند دقیقه، بهترین درمان قطعی بیماری HPV،  روش موثر در درمان خانگی HPV، درمان HPV، درمان خانگی HPV، درمان قطعی HPV، عکس واضح از HPV زنان، HPV مردان، تشخیص HPV، HPV در زنان، شکل HPV، HPV خفیف،

سوالات رایج در مورد اچ پی وی، پرسش و پاسخ درباره اچ پی وی، سوال و جواب هایی در مورد اچ پی وی، اچ پی وی در مردان و زنان چگونه درمان می شود؟، سوالات متداول در مورد اچ پی وی، پرسش و پاسخ های کاربردی درباره اچ پی وی، درمان اچ پی وی زنان، هر آنچه باید در رابطه با اچ پی وی بدانید،‌ درمان جدید اچ پی وی،‌ واکسن جدید اچ پی وی،‌ یافته های جدید در مورد اچ پی وی،‌ اچ پی وی در دختران باکره چگونه درمان، بهترين درمان اچ پی وی، آیا اچ پی وی راه ابتلا غیرجنسی هم دارد؟، سوالات رایج در مورد واکسن پاپیلوما ویروس انسانی(اچ پی وی)، از کجا بفهمیم آیا به اچ پی وی دچار شدیم یا نه؟، متخصص درمان اچ پی وی، چگونگی پیشگیری از ابتلا به اچ پی وی، انواع روش های درمان اچ پی وی، موثرترین روش درمان اچ پی وی چیست؟،‌ درمان قطعی اچ پی وی در زنان کمتر از چند دقیقه، بهترین درمان قطعی بیماری اچ پی وی،  روش موثر در درمان خانگی اچ پی وی، درمان اچ پی وی، درمان خانگی اچ پی وی، درمان قطعی اچ پی وی، عکس واضح از اچ پی وی زنان، اچ پی وی مردان، تشخیص اچ پی وی، اچ پی وی در زنان، شکل اچ پی وی، اچ پی وی خفیف،

تاثیر گانودرما روی پرستات،‌ تاثیر گانودرما روی پروستات، تاثیر گانودرما روی Prostate، تاثیر گانودرما روی سرطان پرستات،‌تاثیر گانودرما روی عفونت پرستات،

درمان زگیل تناسلی،‌درمان زگیل تناسلی با قارچ، درمان زگیل تناسلی با شیتاکه، درمان زگیل تناسلی با ماشمیکس، درمان زگیل تناسلی با گانودرما،

مرکز فروش قارچ گانودرما،‌ قیمت پودر قارچ گانودرما،‌ قیمت گانودرما در ایران،‌ قارچ گانودرما را از کجا تهیه کنیم،

تاثیر گانودرما روی بیماری های کلیه، تاثیر گانودرما روی سنگ کلیه، تاثیر گانودرما روی عفونت کلیه، تاثیر گانودرما روی دفع پروتین کلیه، تاثیر گانودرما در افزایش طول عمر، تاثیر گانودرما روی پیری، تاثیر گنودرما در افزایش طول عمر،‌تاثیر شیتاکه در افزایش طول عمر،

چه قارچ هایی در درمان یبوست مفیدند؟،‌ درمان یبوست با قارچ، درمان یبوست با شیتاکه، درمان یبوست با قارچ صدفی، درمان یبوست با یال شیر،

تاثیر گانودرما روی ویتیلیگو،‌‌ تاثیر گنومیکس روی ویتیلیگو، تاثیر ماشمیکس روی ویتیلیگو، تاثیر قارچ روی ویتیلیگو،‌ تاثیر گانودرما روی پیسی،

درمان دیر انزالی به کمک ارینجی، درمان دیر انزالی به کمک ماشمیکس، درمان دیر انزالی به کمک قارچها،‌ درمان دیر انزالی به کمک کومبوجا،‌ درمان دیر انزالی به کمک شاه صدف، درمان دیر انزالی به کمک ارینجی،

تاثیر گانودرما روی میل جنسی،‌تاثیر ریشی روی میل جنسی، تاثیر گانودرما روی تمایل جنسی، تاثیر گانودرما روی شهوت، تقویت میل جنسی با کمک قارچ گانودرما،  داروی طبیعی برای تقویت میل جنسی،  تقویت میل جنسی با کمک قارچ ها،  تقویت میل جنسی با کمک قارچ کامبوچا،  تقویت میل جنسی با کمک قارچ گنودرما،‌تاثیر گانودرما روی شهوت،

تاثیر قارچ ها روی سردرد،‌تاثیر قارچ ها روی سر درد،‌تاثیر قارچ ها روی میگرن،‌ تاثیر قارچ ها روی درد سر، تاثیر قارچ ها روی سینوزیت، تاثیر قارچ ها روی درد، تاثیر گانودرما روی کبد،‌ تاثیر گنودرما روی کبد،‌ تاثیر ریشی روی کبد،‌ تاثیر قارچ جاودانگی روی کبد، تاثیر قارچ های دارویی روی کبد، تاثیر قارچ روی liver،

تاثیر قارچ ها روی سرطان پروستات،‌ تاثیر ترکی تیل روی سرطان Prostate،‌ تاثیر ماشمیکس روی سرطان پروستات، تاثیر دم بوقلمون روی سرطان پروستات، تاثیر گانودرما روی سرطان پروستات، تاثیر قارچ ها روی سرطان مثانه، تاثیر میتاکه روی سرطان مثانه، تاثیر گانودرما روی سرطان مثانه، تاثیر قارچ ها روی سرطان bladder، تاثیر قارچ ها روی مثانه،

تاثیر قارچ ها روی تبخال تناسلی،‌ تاثیر ماشمیکس روی تبخال تناسلی،‌ تاثیر گانودرما روی تبخال تناسلی، تاثیر شیتاکه روی تبخال تناسلی، درمان طبیعی تبخال تناسلی،

گانودرما لوسیدوم، قارچ گانودرما لوسیدوم چیست،‌ طریقه مصرف قارچ گانودرما، قارچ گانودرما را کجا بفروشیم، فروش عمده قارچ گانودرما،


[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
  1. دکتر حنیفی آبان 18, 1400 در 5:37 ب.ظ - پاسخ

    درود
    خواهش میکنم از جامعه پزشکی ایران که تسلیم سیستم مافیای داروهای پر عوارض نشن و سعی پزشکان محترم بر این باشد تا با استدلالات محکمشان مجیک ماشروم را برای درمان در ایران قانونی کنند. به امید روزی که خواص این داروی گیاهی قدرتمند و بدون عوارض در جهان اثبات شود و میلیون ها بیمار که از افسردگی و اعتیاد و… رنج میکشند به سادگی و با مصرف مدت کوتاهی مایکرودوز مجیک ماشروم درمان شوند

  2. علی تیر 29, 1400 در 2:10 ب.ظ - پاسخ

    به امید روزی که تعصبات جاش رو به علم بدهد و فقط علم تعیین کند چه خوب است و چه بد، چه کشت بشود و چه کشت نشود، ممنون از مطالب مفیدتون

مقالات مرتبط رو حتما ببینید